Felnőttképzési menedzser

A Menedzser Praxis Szakkiadó és Gazdasági Tanácsadó Kft. a hazai üzleti és jogi információ szolgáltatási piac meghatározó szereplője, proaktív szemléletű, eredményorientált munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FELNŐTTKÉPZÉSI MENEDZSER

Feladatok:

  • képzések, szakmai programok, továbbképzések, vizsgák szervezése, lebonyolítása
  • tanfolyamok teljes körű szervezése és adminisztrációja
  • kapcsolattartás a képzések résztvevőivel, oktatóival, helyszínekkel,
  • a képzési dokumentációk nagyon precíz vezetése, adminisztrációja
  • vizsgaszervezési feladatok,
  • képzési helyszínek látogatása,
  • jelentkezőink tájékoztatása
  • felnőttképzési, szakképzési, felsőoktatási projektek kitalálása, megtervezése, majd végrehajtása
  • projektek teljes körű menedzselése
  • nyílt tanfolyamok tervezése, menedzselése
  • hatósági szervek felé történő adatszolgáltatások
  • adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése
  • pályázatok megvalósítása
  • riportok készítése a vezetőség részére

Téged keresünk, ha:

  • nagyon precíz vagy az adminisztrációs területeken
  • előny, ha van már tapasztalatod képzések szervezésében, adminisztrációjában
  • előny, ha felnőttképzést folytató képző intézménynél szereztél gyakorlatot
  • proaktív szemlélet jellemző rád
  • alaposan ismered az MS Office programokat
  • minőség orientált szemléletű vagy
  • nyitott vagy az új technológiák megtanulására és komoly fejlődési igényed van
  • jellemző rád a precíz, hatékony, önállóan és csapatban egyaránt motivált munkavégzés és a proaktivitás
  • kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség jellemző rá

Mit nyújtunk?

  • Prémium jogi és gazdasági tanácsadást nyújtó hazai tulajdonú vállalat hátterét, amely minden munkatársunk számára lehetőséget nyújt az egyéni sikerek elérésére és egyben biztonságot is jelent.
  • A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.
  • Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll
  • Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában
  • Lehetőséget új innovatív projektekre önálló, kreatív kidolgozással
  • Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

Magadra ismertél a fenti leírásban? Amennyiben igennel válaszoltál fényképes önéletrajzodat a kate.krisztina@mprx.hu email címre várjuk.